ДОМА / ИЗВЕСТУВАЊА / Известување 01.02.2011

Известување 01.02.2011

Ги известуваме нашите ценети корисници дека поради дефект на водоводна линија на ул. Владимир Назор, до 15:00 часот денеска, прекин во водоснабдувањето ќе има на дел од ул. Владимир Назор и дел од ул. Љубен Весов.

Благодариме за разбирањето.

Check Also

Документи

СТАТУТ НА ЈКП ДЕРВЕН Велес  –  ПРЕВЗЕМИ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *