ДОМА / Главно Мени / За нас / ОРГАНИЗАЦИОНА ПОСТАВЕНОСТ

ОРГАНИЗАЦИОНА ПОСТАВЕНОСТ

Check Also

ВИЗИЈА

ЈКП Дервен има визија да постигне статус на претпријатие од ранг на модерните европски претпријатија …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *