ДОМА / ИЗВЕСТУВАЊА / Известување 06.09.2017

Известување 06.09.2017

Согласно Програмата за подигнување и реконструкција на нови зелени површини, се уредува жардињерата кај железничка станица.

Исто така, проверете

Препорака до граѓаните: заштитете ги водомерите од ниските температури!

На самиот почеток од зимата, препорака до граѓаните кои досега не ги заштитиле своите водомери …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *