ДОМА / Вести / Паднати дрвја и гранки по невремето

Паднати дрвја и гранки по невремето

Санирани се последиците од силното невреме минатиов викенд, односно отстранети се паднатите дрвја и гранки на повеќе локации во градот.

Исто така, проверете

Чистење на излетничките места

Исчистено е крајбрежјето на е. Младост, летниковците и пешачките патеки од отпадот оставен од излетниците …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *