ДОМА / Вести / Пролетно разубавување на градот

Пролетно разубавување на градот

Започна пролетното садење на цветен расад.

Исто така, проверете

Продолжува обновата на возниот парк на ЈКП Дервен

По неодамнешната набавка на два нови трактори наменети  за собирање на смет по тесните градски …

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *