ДОМА / ИЗВЕСТУВАЊА / Известување 21.01.2019

Известување 21.01.2019

Се известуваат граѓаните дека поради подобрените временски услови од вечерва повторно се воведува собирање на смет во ноќните часови.

Исто така, проверете

Прекин на водоснабдувањето на ул. 8 Септември

Поради неопходни работни активности за одржување на водоводна мрежа, денеска (18.10.2019 година), прекин на водоснабдувањето …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *