ДОМА / ИЗВЕСТУВАЊА / Прекин на водоснабдувањето на ул. Благој Кирков и дел од ул. Јовче Тикваров

Прекин на водоснабдувањето на ул. Благој Кирков и дел од ул. Јовче Тикваров

Поради неопходни работни активности на водоводна линија, утревечер (04.05.2019) од 22:00 до 8:00 часот утредента ќе има прекин на водоснабдувањето на ул. Благој Кирков и дел од ул. Јовче Тикваров.

Благодариме за разбирањето.

Исто така, проверете

Прекин на водоснабдувањето на ул. 8 Септември

Поради неопходни работни активности за одржување на водоводна мрежа, денеска (18.10.2019 година), прекин на водоснабдувањето …